Foto: posnetek zaslona
Zgodbo kot iz filmskega scenarija je doživel lastnik gradbenega podjetja v Srbiji. V noči iz nedelje na ponedeljek jim je namreč v namernem požigu zgorelo celotno podjetje, je povedal za srbski Blic.
Za zdaj napadalcev, ki so izvršili požig gradbenega podjetja 5D, še niso odkrili. Lastnik pa dogajanje opisuje kot grozljivko. Okoli druge ure ponoči so zamaskirani neznanci najprej zvezali varnostnika in mu na glavo prislonili pištolo, sledil pa je ognjeni pohod.
Sledilo je polivanje z bencinom praktično vsega, kar je bilo vrednega – od tovornjakov, do gradbenih strojev, pisarn in celo asfaltne baze. Uničenje, ki ga je povzročil ogenj je praktično nepojmljivo. Škode je za več kot 600.000 evrov, začasno je brez dela ostalo tudi 70 delavcev.
Nogometaši nogometnega kluba Olimpija so na včerajšnji povratni tekmi proti banjaluškemu Borcu končali svojo pot…
Ameriška letalska družba Delta potnikom letala, ki se je v ponedeljek vžgalo in prevrnilo na…
Slovenijo je zajel najhladnejši val te zime. Minula noč je prinesla nizke temperature, ki so…
Po torkovi novici, da se papež Frančišek zdravi za pljučnico, je danes Vatikan sporočil, da…
Semenski krompir je ena najbolj iskanih poljšin ta hip. Kakšne so cene, kje ga kupiti…
Zgodaj zjutraj je v dijaškem domu na Poljanah izbruhnil velik požar, zaradi katerega so morali…